Contacts

National Association

President:  Ron Thomson     0415 792 071   rthomson@pscconnect.com.au

National Measurer:  David Suda    0418 884 747   stormyachting@hotmail.com

Media Officer: Simon Grain     0413 870 046   grain@smarketing.com.au

Records and Technical Officer: Peter Stevens     0417 802 640  peter@austeknis.com

Ordinary Committee Member:   Hugo Ottaway     0448 155 000    portstarboard@hotmail.com

 

South Australian Association

President: Jim  Townsend     0419 814 464        jim.townsend@micrometonline.com

Vice President: Doug Watson   0415 677 886     Dougie.watson@icloud.com

Secretary: Dave Nicholson    0412 760 526     redmnico@ozemail.com.au

Treasurer: Peter Hendy      0408 834 144        pah1948@gmail.com

 

Tasmanian Association

President: Greg Rowlings        growlings@smc.tas.edu.au

Secretary: Peter Bingham 0417 380 847


New South Wales Association

President: John Crawford   0408 454 663   jcsfcrawford@bigpond.com.au

Secretary: Paula Dock  0404 539176    dockpaula@gmail.com

Treasurer: Amanda Williams  0432 422119  amanda.williams@kornferry.com

Measurer: John Crawford   0408 454 663   jcsfcrawford@bigpond.com.au  (interim measurer)

 

Victorian Association

President: Doug MacGregor  0400 584 067    doug@daylightstudios.com.au

Secretary: Candice Lee  0413 380 938    candicezw@hotmail.com

Treasurer: Kirby O’Brien   0403 025 250    kirbyobrien@gmail.com

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.